ADI Global DistributionADI Global Distribution jest obecne na światowym rynku zabezpieczeń od 50lat w 200 krajach świata. Łącząc wieloletnie doświadczenie międzynarodowego grona specjalistów tworzy biznes dzięki jednoczesnej ścisłej współpracy z dostawcami na całym świecie i spersonalizowanemu kontaktowi z klientami, który pozwala zaoferować optymalne rozwiązanie z punku widzenia potrzeb, poziomu zagrożenia i portfela klienta.

Firma Ultrak Security Systems Sp.z o.o. stanowiąca w Polsce oficjalną reprezentację ADI Global Distribution oferuje pełną gamę systemów zabezpieczeń w oparciu o ekspertów działu technicznego, serwisu, jak również grupę przedstawicieli techniczno-handlowych. Dzięki wyspecjalizowanemu personelowi przenosimy siłę i doświadczenie globalnej marki współtworząc spersonalizowane rozwiązania z partnerami: instalatorami, integratorami oraz projektantami systemów.

Stworzona w 2007 roku przy zaangażowaniu wielu znakomitych dealerów sieć dystrybucji lokalnej „Security Business” umożliwia każdego dnia rzeszy klientów dostęp do produktów oferowanych przez ADI. Personel gotowy na Twoje pytania i sugestie jest na wyciągnięcie ręki, podobnie jak najnowszej generacji rozwiązania systemów zabezpieczeń.

Strona firmy: www.adiglobal.pl